Woseba Mocca Fix Gold w nowej szacie graficznej

Znane i rozpoznawanie opakowanie kawy Woseba Mocca Fix Gold otrzymało nowoczesną wersję dotychczasowego układu graficznego.

Nowa odsłona graficzna kawy Woseba Mocca Fix Gold , ale ten sam, niezmienny od lat smak, który cenią wszystkie pokolenia osób pijących naszą kawę… Przemiana opakowania objęła format paczki, dodaliśmy infografiki, które pomogą z łatwością odróżnić kawy mielone od ziarnistych. Dodatkowo odróżniliśmy kawy mielone od ziarnistych poprzez wprowadzenie odpowiedniego wzoru stanowiącego tło. Rozwinęliśmy też komunikację o produkcie, dzięki czemu informujemy o intensywności smaku, długim procesie prażenia, niskiej kwasowości i metodach parzenia.

Wszystko po to, aby podkreślić wyjątkowość kawy Mocca Fix Gold , której wspaniały smak potwierdzili konsumenci w badaniach przeprowadzonych na zlecenie firmy Woseba przez Holding Profit Agencję Badań Marketingowych i Rynku z Krakowa *.

*  Test sensoryczny („ślepy”) kaw mielonych w zakresie  oceny: aromatu,  smaku, stopnia kwaskowatości, poziomu goryczy,  posmaku, akceptacji kaw bez mleka oraz poziomu akceptacji tych kaw z dodatkiem mleka, wykonany w trakcie badania jakościowego FGI przez Holding Profit Agencję Badań Marketingowych i Rynku z Krakowa, w 2016 roku. Badanie przeprowadzone w grupie 100 osób.