MOCCA FIX GOLD - Ziarniste

MOCCA FIX GOLD

KAWA ZIARNISTA

MOCCA FIX GOLD to mieszanka wysokiej jakości kaw pochodzących z Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Specjalny proces prażenia ziaren nadał jej charakterystyczny, intensywny aromat i pełny, harmonijny smak.

Doskonała do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, przelewowych, jak i metodą tradycyjną.

Dostępne opakowania: 500 g, 1000 g

Mocca Fix Gold

Prawdziwe złoto wśród kaw…  I to nie tylko ze względu na zjawiskowy kolor opakowania. Mocca Fix Gold jest niezwykłym połączeniem wysokiej jakości ziaren pochodzących z azjatyckich, afrykańskich i południowoamerykańskich plantacji.

Charakterystyczna kolorystyka opakowania i ciekawa typografia, a przede wszystkim oryginalny, rozpoznawalny smak, wyróżniają naszą propozycję na półce sklepowej.

Najpopularniejsza mocca na rynku

Niepowtarzalny aromat i harmonijny smak powodują, że Woseba Mocca Fix Gold jest jedną z częściej wybieranych kaw. Wszystko dzięki idealnie dobranej kompozycji starannie wyselekcjonowanych ziaren oraz powolnemu procesowi prażenia. Niezależnie od sposobu zaparzania – w ekspresie ciśnieniowym czy przelewowym lub metodą tradycyjną – kawa ta zachowuje wszystkie walory i gwarantuje wyjątkowe wrażenia smakowe.

Wosebę Mocca Fix Gold oferujemy w postaci ziarnistej, mielonej i rozpuszczalnej. Kawa ziarnista ma gramatury 250 g, 500 g i 1000 g. Kawę mieloną proponujemy w opakowaniach 100 g, 250 g i 500 g. Kawa rozpuszczalna w szklanym słoiku to 100 g oraz 200 g. Kawę ziarnistą i mieloną proponujemy również w estetycznej, półkilogramowej puszce, która stanowi doskonały pomysł na prezent.

Puszkę po zużytej kawie można, a nawet trzeba (ekologia!) wykorzystać jako pojemnik na kolejną partię zakupionej kawy.

Woseba Mocca Fix Gold jest idealna na każdą porę dnia. Doskonale smakuje z odrobiną mleka, cukru, jak i innych dodatków.

Więcej

Zobacz wszystkie kawy z rodziny WOSEBA MOCCA FIX GOLD

arrow right